• Englishen

  Czyszczenie maszynowe

  Czyszczenie maszynowe to sposób na szybsze i dokładniejsze utrzymanie czystości, dzięki wykorzystaniu specjalnych urządzeń. Łączą one w sobie kilka metod czyszczenia: mycie, szorowanie oraz szybkie suszenie.

  czyszczenie maszynowe min 1

  Jak działa czyszczenie maszynowe?

   

  Czyszczenie maszynowe jako sposób mycia wyróżnia się przede wszystkim wykorzystaniem wysokiej temperatury i dużego ciśnienia wytwarzanego przez odpowiednie sprzęty. Takie połączenie pozwala na skuteczne usuwanie zabrudzeń ze wszystkich zakamarków oraz różnego rodzaju powierzchni – także tych chropowatych, które trudno doczyścić. Aplikowana z maszyny woda z płynem czyszczącym jest rozprowadzana po mytej powierzchni za pomocą szczotki lub pistoletu ciśnieniowego – w zależności od struktury mytego materiału.

  Dlaczego warto?

   

  Silne zabrudzenia, które ciężko jest usunąć, powstają najczęściej w miejscach intensywnie użytkowanych, np. halach garażowych i podjazdach, gdzie staje dużo aut, lub tych narażonych na stałe oddziaływanie czynników środowiskowych i atmosferycznych jak ogrodzenia czy elewacje budynków. Dzięki wykorzystaniu maszynowego czyszczenia z profesjonalnymi środkami skutecznie usuwamy nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia, pozostawiając powierzchnie na nowo w idealnym stanie. Poza tym czyszczenie maszynowe to zdecydowanie bardziej ekologiczna i wydajna metoda. Odpowiednie dawkowanie płynów do mycia umożliwia ich zrównoważone zużycie przy skutecznym usuwaniu zabrudzeń – podobnie jak adekwatne zużycie wody.

  Oszczędź czas i pieniądze i umów się na profesjonalne czyszczenie maszynowe.

   

  Jeśli jesteś klientem indywidualnym, sprawdź tę zakładkę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

   

  Zobacz, co bierzemy pod uwagę przy wycenianiu naszych usług.

  Sprawdź, gdzie stosujemy czyszczenie maszynowe

  Podjazdy i chodniki

  Zewnętrzne powierzchnie - takie jak kostka brukowa czy betonowe płyty - nieustannie narażone są na różnego rodzaju zabrudzenia.

  Czytaj więcej

  Hale garażowe

  Odpowiednio dobrane sprzęty oraz środki czyszczące sprawiają, że zabrudzenia o różnym pochodzeniu w halach garażowych można skutecznie usunąć.

  Czytaj więcej

  Elewacje i ogrodzenia

  Odpowiednio dobrane sprzęty oraz środki czyszczące sprawiają, że zabrudzenia o różnym pochodzeniu w halach garażowych można skutecznie usunąć.

  Czytaj więcej

  Wykładziny biurowe

  Dbając o czystość w przestrzeni, nie możemy poprzestać tylko na tym, co w środku.

  Czytaj więcej

  Pozostałe usługi dla biznesu

  Utrzymanie czystości

  Utrzymanie
  czystości

  Konserwacja ogólnobudowlana

  Konserwacja
  ogólnobudowlana

  Inne usługi

  Inne
  usługi

  Usługi dla klientów indywidualnych

  Zobacz ofertę
  serpico nieruchomosci

  Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję ze współpracy z firmą sfb, która zajmuje się dbaniem o czystość oraz konserwacją ogólnobudowlaną powierzonych nieruchomości na terenie Warszawy. Nasza współpraca z firmą sfb w zakresie zlecanych prac jest bezproblemowa: dzięki łatwemu kontaktowi z firmą szybko udaje się ustalić termin, zakres oraz cenę świadczenia usług. Warto podkreślić wysoką jakość realizowanych zleceń, odpowiadającą proponowanej stawce.

   

  W działaniu firmy z pewnością wyróżnić można indywidualne podejście do kontrahenta i gotowość do realizacji projektów niestandardowych, związanych z różnorodnymi pracami budowlanymi, wykończeniowymi czy elektrycznymi. Życzymy sukcesów, mając nadzieję na dalszą dobrą współpracę.

  Serpico Nieruchomości Sp. z o.o.
  Lach Biernat

  Z przyjemnością informujemy, że z firmą sfb współpracujemy regularnie w zakresie utrzymania czystości w naszej kancelarii, przy ulicy Wareckiej w Warszawie. Firma wzorowo wywiązuje się z ustalonego zakresu zadań, dbając o terminowość i wysoką jakość wykonania usług.

   

  Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu co do naszych potrzeb, podjęta współpraca w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania. Polecamy wybór firmy sfb wszystkim tym, którzy szukają sprawdzonego i rzetelnego partnera do zadbania o porządek w ich miejscu pracy.

  Maciej Lach, Lach Janas Biernat Adwokaci i Radcowie Prawni
  going

  Niniejszym pragnę wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą sfb, której powierzyliśmy prace konserwacyjne w naszym biurze oraz maszynowe czyszczenie wykładzin. Dzięki szerokiej ofercie firmy sfb mogliśmy zlecić opiekę nad bieżącym funkcjonowaniem naszego biura jednemu zleceniobiorcy, co pozytywnie wpłynęło na cenę usług oraz zminimalizowało czas potrzebny do kontaktu z wykonawcami.

   

  Współpracę z firmą sfb uważam za udaną, ponieważ wszystkie zlecane usługi są wykonywane dokładnie i na czas. Plusem powierzenia zlecenia sfb jest indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu udało się ustalić zadowalającą obie strony stawkę i zakres realizowanych prac. Nasza współpraca przebiega bezproblemowo i sprawnie, dlatego z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę sfb jako rzetelnego i godnego zaufania specjalistę w swojej branży.

  Going. Sp. z o.o., grupa Empik
  Going. Sp. z o.o., grupa Empik

  Sfb jest firmą, która na kilku osiedlach mieszkaniowych którymi zarządzamy, dba o regularne sprzątanie oraz czyszczenie wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych. Ponadto odpowiada za techniczną obsługę nieruchomości.

   

  Wszystkie powierzone zadania były dotychczas realizowane przez pracowników sfb terminowo i zawsze z należytą dbałością o szczegóły. Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług i polecamy firmę jako profesjonalnego partnera.

  Optima Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.