• Englishen

  Czyszczenie maszynowe

  Czyszczenie i mycie elewacji Warszawa

  Dbając o czystość w przestrzeni, nie możemy poprzestać tylko na tym, co w środku. Pierwsze wrażenie powstaje już po spojrzeniu na nieruchomość, dlatego należy również zadbać o odpowiednio reprezentacyjny wygląd naszego budynku z zewnątrz.

  Dzięki czyszczeniu maszynowemu z łatwością można utrzymać w dobrym stanie różnego rodzaju elewacje oraz ogrodzenia w pobliżu budynków. Z ogrodzeń i elewacji

  • usuwamy m.in.
  • nagromadzony kurz,
  • zanieczyszczenia osadzające się z okolicznych dróg lub fabryk,
  • pleśń, grzyby,
  • zanieczyszczenia spowodowane przez ptaki i zwierzęta.

  Stopień trudności w doczyszczeniu powierzchni zależy od materiału, z jakiego jest wykonana. Czyszczenie maszynowe sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku chropowatych faktur, których zakamarki można dokładnie umyć pod ciśnieniem. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie i dobieramy odpowiednie ekologiczne środki oraz maszyny pod kątem rodzaju materiału i obecnych zabrudzeń. Myjemy i czyścimy między innymi elewacje i ogrodzenia.

   

  mycie elewacji, czyszczenie elewacji Warszawa

  Na czym polega czyszczenie elewacji?

   

  Czyszczenie elewacji to zabieg polegający na usuwaniu zanieczyszczeń z fasady budynku i sztukaterii. Standardowo mycie elewacji skupia się na zanieczyszczeniach biologicznych i zanieczyszczeniach pochodzenia cywilizacyjnego. W przypadku elewacji, które zostały zdewastowane przy użyciu farb w sprayu ich czyszczenie wymaga dodatkowo przeprowadzenia zabiegu usuwania graffiti.

  Wykonując czyszczenie i mycie elewacji staramy się uzyskać jak najlepszy efekt, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa czyszczonych powierzchni. To bardzo ważne, aby proces czyszczenia nie osłabił elewacji i nie przyczynił się do jej przedwczesnej degradacji mechanicznej. W tym celu z rozwagą dobieramy środki czyszczące oraz zakres realizowanych prac i wykorzystywanych narzedzi.

   

  Na czym polega czyszczenie ogrodzeń?

   

  Obecnie ogrodzenia powstają z bardzo różnych materiałów. Coraz większą popularnością inwestorów cieszą się pustaki ogrodzeniowe. Za ich wyborem przemawia trwałość i estetyka materiału, a także łatwość utrzymania ogrodzenia w czystości. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na ogrodzenie w postaci niskiej podmurówki i wąskich słupków uzupełnionych przęsłami, czy  też pełnego muru całkowicie zasłaniającego posesję dzięki metodzie czyszczenia mechanicznego możemy z powodzeniem przywrócić pierwotną estetykę zarówno konstrukcji wykonanej z pustaków, jak i elementom metalowym. Co ważne, czyszczenie nie osłabia konstrukcji ogrodzenia, nie powoduje kruszenia się materiału, ani jego pękania.

   

  Dlaczego warto korzystać z profesjonalnych usług mycia elewacji i czyszczenia ogrodzeń?

   

  Planując mycie elewacji i czyszczenie ogrodzenia warto skorzystać z usług wykwalifikowanego Zespołu. W sfb świadczymy usługi na najwyższym poziomie, co przekłada się na osiąganie bardzo dobrych rezultatów czyszczenia. Z sukcesami czyścimy elewacje średnio i bardzo zabrudzone. Dysponujemy narzędziami, które umożliwiają nam bezpieczne i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń biologicznych oraz tych wynikających z aktywności człowieka.

   

  Czyszczenie  i mycie elewacji, ogrodzeń – Warszawa

   

  Usługi związane z czyszczeniem elewacji i ogrodzeń realizujemy na terenie miasta Warszawa i całego województwa mazowieckiego. Współpracujemy w tym zakresie z inwestorami prywatnymi oraz klientami biznesowymi. Posiadamy wiedzę, umiejętności oraz park maszynowy umożliwiający efektywne mycie elewacji niezależnie od wysokości budynku i jego lokalizacji na terenie miasta.

  Jako firma sprzątająca oferujemy również między innymi czyszczenie kostki brukowej oraz profesjonalne sprzątanie biur w Warszawie i okolicach.

   

  Dbając o zadowolenie naszych klientów, każdorazowo przygotowujemy indywidualną wycenę uwzględniającą zakres prac. Tutaj możesz zobaczyć, co bierzemy pod uwagę przy szacowaniu kosztów.

   

   

  Skontaktuj się z nami i otrzymaj swoją wycenę

   

  Jeśli jesteś klientem indywidualnym, sprawdź tę zakładkę przygotowaną specjalnie dla Ciebie. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

  Sprawdź, gdzie jeszcze stosujemy czyszczenie maszynowe

  Podjazdy i chodniki

  Zewnętrzne powierzchnie - takie jak kostka brukowa czy betonowe płyty - nieustannie narażone są na różnego rodzaju zabrudzenia.

  Czytaj więcej

  Hale garażowe

  Odpowiednio dobrane sprzęty oraz środki czyszczące sprawiają, że zabrudzenia o różnym pochodzeniu w halach garażowych można skutecznie usunąć.

  Czytaj więcej

  Wykładziny biurowe

  Dbając o czystość w przestrzeni, nie możemy poprzestać tylko na tym, co w środku.

  Czytaj więcej

  Pozostałe usługi dla biznesu

  Utrzymanie czystości

  Utrzymanie
  czystości

  Konserwacja ogólnobudowlana

  Konserwacja
  ogólnobudowlana

  Inne usługi

  Inne
  usługi

  Usługi dla klientów indywidualnych

  Zobacz ofertę
  serpico nieruchomosci

  Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję ze współpracy z firmą sfb, która zajmuje się dbaniem o czystość oraz konserwacją ogólnobudowlaną powierzonych nieruchomości na terenie Warszawy. Nasza współpraca z firmą sfb w zakresie zlecanych prac jest bezproblemowa: dzięki łatwemu kontaktowi z firmą szybko udaje się ustalić termin, zakres oraz cenę świadczenia usług. Warto podkreślić wysoką jakość realizowanych zleceń, odpowiadającą proponowanej stawce.

   

  W działaniu firmy z pewnością wyróżnić można indywidualne podejście do kontrahenta i gotowość do realizacji projektów niestandardowych, związanych z różnorodnymi pracami budowlanymi, wykończeniowymi czy elektrycznymi. Życzymy sukcesów, mając nadzieję na dalszą dobrą współpracę.

  Serpico Nieruchomości Sp. z o.o.
  Lach Biernat

  Z przyjemnością informujemy, że z firmą sfb współpracujemy regularnie w zakresie utrzymania czystości w naszej kancelarii, przy ulicy Wareckiej w Warszawie. Firma wzorowo wywiązuje się z ustalonego zakresu zadań, dbając o terminowość i wysoką jakość wykonania usług.

   

  Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu co do naszych potrzeb, podjęta współpraca w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania. Polecamy wybór firmy sfb wszystkim tym, którzy szukają sprawdzonego i rzetelnego partnera do zadbania o porządek w ich miejscu pracy.

  Maciej Lach, Lach Janas Biernat Adwokaci i Radcowie Prawni
  going

  Niniejszym pragnę wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą sfb, której powierzyliśmy prace konserwacyjne w naszym biurze oraz maszynowe czyszczenie wykładzin. Dzięki szerokiej ofercie firmy sfb mogliśmy zlecić opiekę nad bieżącym funkcjonowaniem naszego biura jednemu zleceniobiorcy, co pozytywnie wpłynęło na cenę usług oraz zminimalizowało czas potrzebny do kontaktu z wykonawcami.

   

  Współpracę z firmą sfb uważam za udaną, ponieważ wszystkie zlecane usługi są wykonywane dokładnie i na czas. Plusem powierzenia zlecenia sfb jest indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu udało się ustalić zadowalającą obie strony stawkę i zakres realizowanych prac. Nasza współpraca przebiega bezproblemowo i sprawnie, dlatego z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę sfb jako rzetelnego i godnego zaufania specjalistę w swojej branży.

  Going. Sp. z o.o., grupa Empik
  Going. Sp. z o.o., grupa Empik

  Sfb jest firmą, która na kilku osiedlach mieszkaniowych którymi zarządzamy, dba o regularne sprzątanie oraz czyszczenie wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych. Ponadto odpowiada za techniczną obsługę nieruchomości.

   

  Wszystkie powierzone zadania były dotychczas realizowane przez pracowników sfb terminowo i zawsze z należytą dbałością o szczegóły. Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług i polecamy firmę jako profesjonalnego partnera.

  Optima Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.