• Englishen

  Czyszczenie maszynowe

  Czyszczenie i mycie kostki brukowej

  Zewnętrzne powierzchnie – takie jak kostka brukowa czy betonowe płyty – nieustannie narażone są na różnego rodzaju zabrudzenia. Często ze względu na porowatą strukturę materiałów miejsca takie jak chodniki czy podjazdy są trudne do doczyszczenia w tradycyjny sposób.

  Dzięki zastosowaniu czyszczenia maszynowego brud jest usuwany pod ciśnieniem nawet z trudno dostępnych miejsc i chropowatych powierzchni. Tego typu obszary myje się najczęściej przy użyciu ręcznego pistoletu ciśnieniowego z płaską lub rotacyjną dyszą bądź za pomocą szczotki talerzowej. Takie czyszczenie kostki brukowej i płyt betonowych przynosi najlepsze rezultaty. Pistolet ciśnieniowy daje możliwość dotarcia z medium czyszczącym do trudnodostępnych miejsc, w efekcie czego cała powierzchnia jest opracowywana z taką samą intensywnością.

  Czyszczenie kostki brukowej i płyt betonowych

  Kostka brukowa i płyty betonowe są narażone na szereg zanieczyszczeń. Część z nich to zanieczyszczenia pochodzenia biologicznego, pozostałe to zanieczyszczenia pochodzenia cywilizacyjnego. Ruch kołowy, parkowanie pojazdów to wszystko naraża powierzchnie na trudne do usunięcia tłuste plamy. Ich usunięcie wymaga zastosowania profesjonalnych metod czyszczenia i dedykowanej chemii. Wybierając chemię do czyszczenia kostki brukowej należy kierować się składem preparatu, który powinien być ekologiczny i przyjazny dla środowiska naturalnego.

  Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów oferujemy profesjonalne mycie kostki brukowej i czyszczenie płyt betonowych. Czyścimy chodniki i podjazdy m.in. z:

  • plam po piasku,
  • plam po nawozach,
  • plam budowlanych (po klejach, farbach, tynkach, cemencie itd.),
  • tłustych plam (np. po olejach samochodowych czy tłuszczu zwierzęcym bądź roślinnym),
  • elementów mikrobiologicznych (obecność mchów i porostów).

  czyszczenie kostki brukowej, mycie kostki brukowej warszawa

  Dokładamy wszelkich starań, aby przywrócić pierwotną estetykę powierzchni i skutecznie zabezpieczyć ją przed nadmiernym absorbowaniem zanieczyszczeń.

   

  Dlaczego mycie kostki brukowej warto powierzyć profesjonalnej firmie?

   

  Mycie kostki brukowej na posesji można wykonać samodzielnie, ale uzyskany efekt najczęściej jest niezadowalający. Co gorsza, źle wyczyszczona kostka brukowa przejawia tendencje do jeszcze szybszego absorbowania zanieczyszczeń. W rezultacie czyszczony podjazd szybko ulega ponownemu zabrudzeniu i traci estetyczny wygląd.

  Profesjonalne czyszczenie kostki brukowej i płyt betonowych pozwala skutecznie usunąć brud i uciążliwe zanieczyszczenia nawet z trudnodostępnych miejsc. Praca z dedykowanym sprzętem i środkami czystości przekłada się na możliwość usunięcia nawet najbardziej opornych zanieczyszczeń, a co równie ważne skuteczne płukanie czyszczonej powierzchni. Płucząc kostkę z resztek zanieczyszczeń i detergentów zmniejszamy jej lepkość, tym samym spowalniając gromadzenie się na jej powierzchni zanieczyszczeń.

   

  Czyszczenie kostki brukowej i płyt betonowych – Warszawa i okolica

   

  Usługi związane z czyszczeniem kostki brukowej realizujemy na terenie miasta Warszawa i okolicy. Współpracujemy w tym zakresie z klientami biznesowymi i inwestorami prywatnymi. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i profesjonalnym zapleczem sprzętowym, dzięki czemu możemy świadczyć wysokiej jakości usługi z zachowaniem konkurencyjnych cen. Podejmujemy się czyszczenia kostki brukowej i płyt na prywatnych posesjach, parkingach samochodowych, a także w obiektach rekreacji zbiorowej.

  Oprócz usług mycia kostki brukowej, zajmujemy się między innymi sprzątaniem wspólnot mieszkaniowych w Warszawie i okolicach, oraz profesjonalnym sprzątaniem biur.

  Skorzystaj z naszych usług sprzątających już dziś!

   

  Wyceny usługi dokonujemy każdorazowo, biorąc pod uwagę wielkość powierzchni, jej nawierzchnię (kostka brukowa, beton itd.) oraz rodzaje zabrudzeń. Tutaj możesz zobaczyć, co bierzemy pod uwagę przy wycenie.

   

  Skontaktuj się z nami i otrzymaj szczegółowe informacje.

   

  Jeśli jesteś klientem indywidualnym, sprawdź tę zakładkę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

  Sprawdź, gdzie jeszcze stosujemy czyszczenie maszynowe

  Hale garażowe

  Odpowiednio dobrane sprzęty oraz środki czyszczące sprawiają, że zabrudzenia o różnym pochodzeniu w halach garażowych można skutecznie usunąć.

  Czytaj więcej

  Elewacje i ogrodzenia

  Odpowiednio dobrane sprzęty oraz środki czyszczące sprawiają, że zabrudzenia o różnym pochodzeniu w halach garażowych można skutecznie usunąć.

  Czytaj więcej

  Wykładziny biurowe

  Dbając o czystość w przestrzeni, nie możemy poprzestać tylko na tym, co w środku.

  Czytaj więcej

  Pozostałe usługi dla biznesu

  Utrzymanie czystości

  Utrzymanie
  czystości

  Konserwacja ogólnobudowlana

  Konserwacja
  ogólnobudowlana

  Inne usługi

  Inne
  usługi

  Usługi dla klientów indywidualnych

  Zobacz ofertę
  serpico nieruchomosci

  Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję ze współpracy z firmą sfb, która zajmuje się dbaniem o czystość oraz konserwacją ogólnobudowlaną powierzonych nieruchomości na terenie Warszawy. Nasza współpraca z firmą sfb w zakresie zlecanych prac jest bezproblemowa: dzięki łatwemu kontaktowi z firmą szybko udaje się ustalić termin, zakres oraz cenę świadczenia usług. Warto podkreślić wysoką jakość realizowanych zleceń, odpowiadającą proponowanej stawce.

   

  W działaniu firmy z pewnością wyróżnić można indywidualne podejście do kontrahenta i gotowość do realizacji projektów niestandardowych, związanych z różnorodnymi pracami budowlanymi, wykończeniowymi czy elektrycznymi. Życzymy sukcesów, mając nadzieję na dalszą dobrą współpracę.

  Serpico Nieruchomości Sp. z o.o.
  Lach Biernat

  Z przyjemnością informujemy, że z firmą sfb współpracujemy regularnie w zakresie utrzymania czystości w naszej kancelarii, przy ulicy Wareckiej w Warszawie. Firma wzorowo wywiązuje się z ustalonego zakresu zadań, dbając o terminowość i wysoką jakość wykonania usług.

   

  Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu co do naszych potrzeb, podjęta współpraca w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania. Polecamy wybór firmy sfb wszystkim tym, którzy szukają sprawdzonego i rzetelnego partnera do zadbania o porządek w ich miejscu pracy.

  Maciej Lach, Lach Janas Biernat Adwokaci i Radcowie Prawni
  going

  Niniejszym pragnę wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą sfb, której powierzyliśmy prace konserwacyjne w naszym biurze oraz maszynowe czyszczenie wykładzin. Dzięki szerokiej ofercie firmy sfb mogliśmy zlecić opiekę nad bieżącym funkcjonowaniem naszego biura jednemu zleceniobiorcy, co pozytywnie wpłynęło na cenę usług oraz zminimalizowało czas potrzebny do kontaktu z wykonawcami.

   

  Współpracę z firmą sfb uważam za udaną, ponieważ wszystkie zlecane usługi są wykonywane dokładnie i na czas. Plusem powierzenia zlecenia sfb jest indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu udało się ustalić zadowalającą obie strony stawkę i zakres realizowanych prac. Nasza współpraca przebiega bezproblemowo i sprawnie, dlatego z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę sfb jako rzetelnego i godnego zaufania specjalistę w swojej branży.

  Going. Sp. z o.o., grupa Empik
  Going. Sp. z o.o., grupa Empik

  Sfb jest firmą, która na kilku osiedlach mieszkaniowych którymi zarządzamy, dba o regularne sprzątanie oraz czyszczenie wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych. Ponadto odpowiada za techniczną obsługę nieruchomości.

   

  Wszystkie powierzone zadania były dotychczas realizowane przez pracowników sfb terminowo i zawsze z należytą dbałością o szczegóły. Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług i polecamy firmę jako profesjonalnego partnera.

  Optima Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.