• Englishen

  Czyszczenie maszynowe

  Pranie i czyszczenie wykładzin Warszawa

  Wykładziny to elementy wyposażenia wnętrz, które łatwo się zanieczyszczają, np. przez resztki jedzenia, rozlane napoje, kurz domowy i brud przyniesiony z zewnątrz. Dodatkowe przez właściwości materiałowe sprzyjają też gromadzeniu szkodliwych dla zdrowia roztoczy i licznych alergenów. Z tego względu niezwykle ważne jest, by regularnie dbać o ich odświeżanie.

  W tym celu warto skorzystać z profesjonalnych usług prania i czyszczenia wykładzin. Ich wybór to gwarancja wysokiej skuteczności, a zarazem pewność, że dana powierzchnia zostanie wyczyszczona we właściwy sposób, tj. przy pomocy odpowiednich metod i technik oraz dedykowanych detergentów.

  Profesjonalne pranie wykładzin

  Oferowane przez naszą firmę usługi czyszczenia wykładzin realizujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz specjalistycznych środków dobranych do rodzaju tkaniny. Dzięki temu skutecznie usuwamy różne typy zabrudzeń, jednocześnie nie uszkadzając materiałów. W procesie prania i czyszczenia wykładzin bardzo ważną rolę odgrywa płukanie. Jeśli zostanie ono dobrze wykonane z włókien wypłuczemy nie tylko resztki zanieczyszczeń, ale przede wszystkim pozostałości środków czyszczących, które mogłyby je oblepić sprzyjając szybszemu absorbowaniu przez wykładzinę brudu. To właśnie niedostateczne płukanie wykładzin i dywanów sprawia, że bezpośrednio po praniu stają się bardziej podatne na kurz oraz pozostałe zanieczyszczenia.

  Pranie i czyszczenie dywanów Warszawa

  Dodatkowym atutem profesjonalnego czyszczenia wykładzin jest możliwość skutecznego usunięcia z włókien nieprzyjemnych zapachów. Materiały tekstylne często wchłaniają zapachy, a narażone na nadmierną wilgoć przejawiają tendencje do tęchnięcia, w wyniku czego w pomieszczeniu panuje nieprzyjemny zaduch. Profesjonalne czyszczenie wykładzin pozwala na usunięcie zapachów, które wyniknęły głęboko w strukturę włókien.

   

  Jak często prać wykładziny w przestrzeni użytkowej?

   

  Decyzję o zleceniu wyprania wykładziny bardzo często podejmujemy wówczas, gdy taci ona swoje walory estetyczne lub zaczyna nieładnie pachnieć. Dobrą praktyką jest regularne pranie i czyszczenie wykładzin, które zakłada dogłębne czyszczenie przynajmniej raz w roku. W pomieszczeniach charakteryzujących się wysokim natężeniem ruchu wykładziny warto czyścić częściej. Dzięki temu zanieczyszczenia nie będą wnikały głęboko we włókna materiału.

   

  Czyszczenie wykładzin – Warszawa i okolica

   

  Usługi związane z czyszczeniem i praniem wykładzin świadczymy na terenie miasta Warszawa i okolicy. Współpracujemy w tym zakresie z klientami biznesowymi i osobami prywatnymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu wykładzin różnych typów. Podejmujemy się prania wykładzin wielkopowierzchniowych (np. w salach konferencyjnych), jak również wykładzin użytkowanych w mniejszych pomieszczeniach. To, co nas wyróżnia to indywidualne podejście do każdej usługi. Dysponujemy szerokim wachlarzem metod i technik prania wykładzin, dzięki czemu możemy je dobierać adekwatnie do rodzaju czyszczonej powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia.

  Pranie i czyszczenie wykładzin to tylko jedna z naszych specjalizacji. Zajmujemy się również między innymi myciem elewacji i profesjonalnym sprzątaniem biur w Warszawie i okolicach.

  Skorzystaj z naszych usług sprzątających już dziś.

   

  Wycenę przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta, biorąc pod uwagę wielkość obszaru do wyczyszczenia oraz rodzaj materiałów. Sprawdź, jak wyceniamy nasze usługi.

   

  Stałym klientom proponujemy specjalne stawki. Napisz do nas i poznaj szczegóły oferty.

   

  Jeśli jesteś klientem indywidualnym, sprawdź tę zakładkę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

  Sprawdź, gdzie jeszcze stosujemy czyszczenie maszynowe

  Podjazdy i chodniki

  Zewnętrzne powierzchnie - takie jak kostka brukowa czy betonowe płyty - nieustannie narażone są na różnego rodzaju zabrudzenia.

  Czytaj więcej

  Hale garażowe

  Odpowiednio dobrane sprzęty oraz środki czyszczące sprawiają, że zabrudzenia o różnym pochodzeniu w halach garażowych można skutecznie usunąć.

  Czytaj więcej

  Elewacje i ogrodzenia

  Odpowiednio dobrane sprzęty oraz środki czyszczące sprawiają, że zabrudzenia o różnym pochodzeniu w halach garażowych można skutecznie usunąć.

  Czytaj więcej

  Pozostałe usługi dla biznesu

  Utrzymanie czystości

  Utrzymanie
  czystości

  Konserwacja ogólnobudowlana

  Konserwacja
  ogólnobudowlana

  Inne usługi

  Inne
  usługi

  Usługi dla klientów indywidualnych

  Zobacz ofertę
  serpico nieruchomosci

  Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję ze współpracy z firmą sfb, która zajmuje się dbaniem o czystość oraz konserwacją ogólnobudowlaną powierzonych nieruchomości na terenie Warszawy. Nasza współpraca z firmą sfb w zakresie zlecanych prac jest bezproblemowa: dzięki łatwemu kontaktowi z firmą szybko udaje się ustalić termin, zakres oraz cenę świadczenia usług. Warto podkreślić wysoką jakość realizowanych zleceń, odpowiadającą proponowanej stawce.

   

  W działaniu firmy z pewnością wyróżnić można indywidualne podejście do kontrahenta i gotowość do realizacji projektów niestandardowych, związanych z różnorodnymi pracami budowlanymi, wykończeniowymi czy elektrycznymi. Życzymy sukcesów, mając nadzieję na dalszą dobrą współpracę.

  Serpico Nieruchomości Sp. z o.o.
  Lach Biernat

  Z przyjemnością informujemy, że z firmą sfb współpracujemy regularnie w zakresie utrzymania czystości w naszej kancelarii, przy ulicy Wareckiej w Warszawie. Firma wzorowo wywiązuje się z ustalonego zakresu zadań, dbając o terminowość i wysoką jakość wykonania usług.

   

  Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu co do naszych potrzeb, podjęta współpraca w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania. Polecamy wybór firmy sfb wszystkim tym, którzy szukają sprawdzonego i rzetelnego partnera do zadbania o porządek w ich miejscu pracy.

  Maciej Lach, Lach Janas Biernat Adwokaci i Radcowie Prawni
  going

  Niniejszym pragnę wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą sfb, której powierzyliśmy prace konserwacyjne w naszym biurze oraz maszynowe czyszczenie wykładzin. Dzięki szerokiej ofercie firmy sfb mogliśmy zlecić opiekę nad bieżącym funkcjonowaniem naszego biura jednemu zleceniobiorcy, co pozytywnie wpłynęło na cenę usług oraz zminimalizowało czas potrzebny do kontaktu z wykonawcami.

   

  Współpracę z firmą sfb uważam za udaną, ponieważ wszystkie zlecane usługi są wykonywane dokładnie i na czas. Plusem powierzenia zlecenia sfb jest indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu udało się ustalić zadowalającą obie strony stawkę i zakres realizowanych prac. Nasza współpraca przebiega bezproblemowo i sprawnie, dlatego z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę sfb jako rzetelnego i godnego zaufania specjalistę w swojej branży.

  Going. Sp. z o.o., grupa Empik
  Going. Sp. z o.o., grupa Empik

  Sfb jest firmą, która na kilku osiedlach mieszkaniowych którymi zarządzamy, dba o regularne sprzątanie oraz czyszczenie wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych. Ponadto odpowiada za techniczną obsługę nieruchomości.

   

  Wszystkie powierzone zadania były dotychczas realizowane przez pracowników sfb terminowo i zawsze z należytą dbałością o szczegóły. Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług i polecamy firmę jako profesjonalnego partnera.

  Optima Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.