• Englishen

  Konserwacja i obsługa techniczna nieruchomości - ogólnobudowlana

  W sfb zadbamy także kompleksowo o Państwa budynki. Oferowana przez nas techniczna obsługa nieruchomości to pakiet usług, dzięki którym otrzymują Państwo całościowy nadzór nad budynkami. Zadbamy, by wszystkie instalacje i urządzenia były regularnie konserwowane, a wnętrza utrzymywane w porządku. W razie potrzeby przeprowadzimy również prace związane z remontami i naprawami elementów wyposażenia wnętrz i części wspólnych budynku.

  Na czym polega  konserwacja techniczna budynków?

  Obsługa i konserwacja techniczna budynków obejmuje szereg czynności, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu użytkowania nieruchomości. Ogólne założenia obsługi technicznej obejmują:

  • dbanie o dobry stan wszystkich instalacji,
  • przeglądy i konserwację instalacji,
  • bieżące remonty i naprawy instalacji,
  • kontrole samego budynku.

  Każdy z wymienionych powyżej elementów to wiele zagadnień i różne prace wymagające skoordynowania w czasie. W praktyce obsługa techniczna nieruchomości wiąże się z naprawdę dużą odpowiedzialnością, dlatego warto ją powierzyć wykwalifikowanemu zespołowi, który będzie czuwał nad stanem technicznym instalacji i budynku oraz jego estetyką. Warto bowiem pamiętać, że obsługa techniczna budynku obejmuje również zagadnienia takie, jak uszkodzenia i zniszczenia wynikające z normalnej eksploatacji obiektu.

  Obsługa techniczna nieruchomości: Jakie instalacje obsługujemy?

  Nasz Zespół to wykwalifikowani specjaliści posiadający uprawnienia do przeglądów technicznych i serwisowych wszelkich instalacji w obiektach mieszkalnych i użytkowych. To pozwala nam na świadczenie kompleksowej obsługi technicznej nieruchomości z uwzględnieniem przeglądów i konserwacji instalacji:

  • elektrycznej,
  • przeciwpożarowej,
  • klimatyzacji,
  • hydraulicznej,
  • alarmowej.

  Posiadamy również uprawnienia gazowe, co pozwala nam na kompleksową obsługę nieruchomości niezależnie od wybranych urządzeń grzejnych, w tym także obiektów wyposażonych w kuchnie i aneksy kuchenne, które są standardowym elementem wyposażenia zaplecza socjalnego.

  Oprócz obsługi technicznej nieruchomości, nasza firma zajmuje się między innymi praniem wykładzin czy czyszczeniem kostki brukowej w Warszawie i okolicach.

  konserwacja ogolnobudowlana min top

  Obsługa techniczna nieruchomości – Warszawa i okolica

  Wybór pakietu konserwacji ogólnobudowlanej to dla zarządzającego nie tylko gwarancja sprawności i funkcjonalności wszystkich obszarów w nieruchomości, ale również optymalizacja kosztów związanych z obsługą przez fachowców. Zobacz, co bierzemy pod uwagę przy wycenie naszych usług.

  Usługi związane z konserwacją techniczną budynków świadczymy na terenie miasta Warszawa i okolicy. Współpracujemy w tym zakresie z prywatnymi właścicielami nieruchomości (np. kamienic) oraz klientami biznesowymi. Posiadamy doświadczenie i certyfikaty uprawniające nas do sprawowania pieczy nad obiektami o przeznaczeniu mieszkalnym, przemysłowym i komercyjnym.

  W ramach konserwacji ogólnobudowlanych zajmiemy się m.in.:

   

  • przeglądami technicznymi, eksploatacyjnymi oraz konserwacyjnymi urządzeń, instalacji i zaworów,
  • pracami konserwacyjnymi,
  • bieżącymi naprawami,
  • pracami remontowo-wykończeniowymi,
  • przeglądami budowlanymi,
  • malowaniem ścian.

  Skorzystaj z usług naszej firmy sprzątającej już dziś!

  Innymi słowy – zostaniemy Waszą złotą rączką od zadań bieżących i specjalnych!

   

  Klientów zainteresowanych powierzeniem konserwacji technicznej budynków specjaliście zewnętrznemu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy spersonalizowaną ofertę.

   

  Potrzebuję złotej rączki

  Pozostałe usługi dla biznesu

  Utrzymanie czystości

  Utrzymanie
  czystości

  Czyszczenie maszynowe

  Czyszczenie
  maszynowe

  Inne usługi

  Inne
  usługi

  Usługi dla klientów indywidualnych

  Zobacz ofertę
  serpico nieruchomosci

  Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję ze współpracy z firmą sfb, która zajmuje się dbaniem o czystość oraz konserwacją ogólnobudowlaną powierzonych nieruchomości na terenie Warszawy. Nasza współpraca z firmą sfb w zakresie zlecanych prac jest bezproblemowa: dzięki łatwemu kontaktowi z firmą szybko udaje się ustalić termin, zakres oraz cenę świadczenia usług. Warto podkreślić wysoką jakość realizowanych zleceń, odpowiadającą proponowanej stawce.

   

  W działaniu firmy z pewnością wyróżnić można indywidualne podejście do kontrahenta i gotowość do realizacji projektów niestandardowych, związanych z różnorodnymi pracami budowlanymi, wykończeniowymi czy elektrycznymi. Życzymy sukcesów, mając nadzieję na dalszą dobrą współpracę.

  Serpico Nieruchomości Sp. z o.o.
  Lach Biernat

  Z przyjemnością informujemy, że z firmą sfb współpracujemy regularnie w zakresie utrzymania czystości w naszej kancelarii, przy ulicy Wareckiej w Warszawie. Firma wzorowo wywiązuje się z ustalonego zakresu zadań, dbając o terminowość i wysoką jakość wykonania usług.

   

  Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu co do naszych potrzeb, podjęta współpraca w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania. Polecamy wybór firmy sfb wszystkim tym, którzy szukają sprawdzonego i rzetelnego partnera do zadbania o porządek w ich miejscu pracy.

  Maciej Lach, Lach Janas Biernat Adwokaci i Radcowie Prawni
  going

  Niniejszym pragnę wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą sfb, której powierzyliśmy prace konserwacyjne w naszym biurze oraz maszynowe czyszczenie wykładzin. Dzięki szerokiej ofercie firmy sfb mogliśmy zlecić opiekę nad bieżącym funkcjonowaniem naszego biura jednemu zleceniobiorcy, co pozytywnie wpłynęło na cenę usług oraz zminimalizowało czas potrzebny do kontaktu z wykonawcami.

   

  Współpracę z firmą sfb uważam za udaną, ponieważ wszystkie zlecane usługi są wykonywane dokładnie i na czas. Plusem powierzenia zlecenia sfb jest indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu udało się ustalić zadowalającą obie strony stawkę i zakres realizowanych prac. Nasza współpraca przebiega bezproblemowo i sprawnie, dlatego z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę sfb jako rzetelnego i godnego zaufania specjalistę w swojej branży.

  Going. Sp. z o.o., grupa Empik
  Going. Sp. z o.o., grupa Empik

  Sfb jest firmą, która na kilku osiedlach mieszkaniowych którymi zarządzamy, dba o regularne sprzątanie oraz czyszczenie wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych. Ponadto odpowiada za techniczną obsługę nieruchomości.

   

  Wszystkie powierzone zadania były dotychczas realizowane przez pracowników sfb terminowo i zawsze z należytą dbałością o szczegóły. Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług i polecamy firmę jako profesjonalnego partnera.

  Optima Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.