• Englishen

  Obsługa techniczna budynków Warszawa

  Oferujemy fachową pomoc w ramach obsługi technicznej budynków na terenie Warszawy. Obsługa nieruchomości od strony technicznej to nasza specjalność, posiadamy niezbędne kompetencje, aktualną wiedzę prawną i techniczną, dostęp do urządzeń i profesjonalnych rozwiązań. W połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem w obsłudze technicznej szerokiej gamy budynków jesteśmy gotowi zaproponować pomoc w ramach każdego otrzymanego zlecenia.

  Świadczymy obsługę techniczną względem budynków o zróżnicowanych wymogach i konstrukcji: powierzchni, ilości kondygnacji, przeznaczeniu i funkcjach, wyposażonych w różne typy instalacji. Wyróżnia nas doskonała organizacja pracy i profesjonalne przygotowanie, dzięki czemu możemy zagwarantować najlepszą pomoc w konserwacji, utrzymaniu, obsłudze technicznej wszelkich budynków z terenu Warszawy, jakie pragną nam powierzyć nasi Klienci.

  utrzymanie czystosci

  Profesjonalny serwis techniczny budynków w Warszawie

  Każdy budynek stawia odmienne wymogi swoim zarządcom, a tym samym wymaga zastosowania odmiennych rozwiązań oraz stworzenia dedykowanego projektu realizacji obsługi technicznej. W jej ramach świadczymy serwis techniczny budynków, pozwalający na rozpoznanie i wyeliminowanie wszelkich potencjalnych usterek i błędów technicznych mogących wystąpić w pracy systemów i instalacji.

   

  Z naszą pomocą serwis techniczny może zostać zrealizowany względem wszystkich wymagających tego budynków w Warszawie. Niesiemy pomoc względem budynków komercyjnych, przemysłowych, biurowców, mieszkalnych oraz innych typów. Każe otrzymane zlecenie poddajemy gruntownej analizie tworząc dedykowany projekt obsługi technicznej oraz serwisu.

   

  Gwarantujemy przy tym, że powierzone nam nieruchomości zostaną otoczone kompleksową opieką uwzględniającą indywidualne wytyczne: wiek, stan konstrukcji, stopień eksploatacji instalacji, obecność systemów bezpieczeństwa, zarządzanie energią i innymi zasobami, a także potrzeby odnośnie modernizacji technologicznych.

  Obsługa techniczna budynków – zapraszamy do współpracy!

   

  Naszą pomoc świadczymy na terenie Warszawy, gdzie obsługujemy szerokie grono kontrahentów – zarządców nieruchomości, wspólnoty i spółdzielnie, a także prywatnych właścicieli jak i przedsiębiorców powierzających nam swoje zakłady pracy.

   

  W każdym wypadku jesteśmy gotowi stanąć na wysokości zadania oferując najlepsze stawki, przejrzyste zasady współpracy oraz przede wszystkim profesjonalną pomoc w ramach obsługi technicznej budynków w Warszawie. Działamy zgodnie z interesem Klienta, zawsze w trosce o pełną sprawność techniczną budynków oraz zadowolenie z uzyskanej pomocy.

  Pozostałe usługi dla biznesu

  Utrzymanie czystości

  Utrzymanie
  czystości

  Czyszczenie maszynowe

  Czyszczenie
  maszynowe

  Konserwacja ogólnobudowlana

  Konserwacja
  ogólnobudowlana

  Inne usługi

  Inne
  usługi

  Usługi dla klientów indywidualnych

  Zobacz ofertę
  serpico nieruchomosci

  Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję ze współpracy z firmą sfb, która zajmuje się dbaniem o czystość oraz konserwacją ogólnobudowlaną powierzonych nieruchomości na terenie Warszawy. Nasza współpraca z firmą sfb w zakresie zlecanych prac jest bezproblemowa: dzięki łatwemu kontaktowi z firmą szybko udaje się ustalić termin, zakres oraz cenę świadczenia usług. Warto podkreślić wysoką jakość realizowanych zleceń, odpowiadającą proponowanej stawce.

   

  W działaniu firmy z pewnością wyróżnić można indywidualne podejście do kontrahenta i gotowość do realizacji projektów niestandardowych, związanych z różnorodnymi pracami budowlanymi, wykończeniowymi czy elektrycznymi. Życzymy sukcesów, mając nadzieję na dalszą dobrą współpracę.

  Serpico Nieruchomości Sp. z o.o.
  Lach Biernat

  Z przyjemnością informujemy, że z firmą sfb współpracujemy regularnie w zakresie utrzymania czystości w naszej kancelarii, przy ulicy Wareckiej w Warszawie. Firma wzorowo wywiązuje się z ustalonego zakresu zadań, dbając o terminowość i wysoką jakość wykonania usług.

   

  Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu co do naszych potrzeb, podjęta współpraca w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania. Polecamy wybór firmy sfb wszystkim tym, którzy szukają sprawdzonego i rzetelnego partnera do zadbania o porządek w ich miejscu pracy.

  Maciej Lach, Lach Janas Biernat Adwokaci i Radcowie Prawni
  going

  Niniejszym pragnę wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą sfb, której powierzyliśmy prace konserwacyjne w naszym biurze oraz maszynowe czyszczenie wykładzin. Dzięki szerokiej ofercie firmy sfb mogliśmy zlecić opiekę nad bieżącym funkcjonowaniem naszego biura jednemu zleceniobiorcy, co pozytywnie wpłynęło na cenę usług oraz zminimalizowało czas potrzebny do kontaktu z wykonawcami.

   

  Współpracę z firmą sfb uważam za udaną, ponieważ wszystkie zlecane usługi są wykonywane dokładnie i na czas. Plusem powierzenia zlecenia sfb jest indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu udało się ustalić zadowalającą obie strony stawkę i zakres realizowanych prac. Nasza współpraca przebiega bezproblemowo i sprawnie, dlatego z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę sfb jako rzetelnego i godnego zaufania specjalistę w swojej branży.

  Going. Sp. z o.o., grupa Empik
  Going. Sp. z o.o., grupa Empik

  Sfb jest firmą, która na kilku osiedlach mieszkaniowych którymi zarządzamy, dba o regularne sprzątanie oraz czyszczenie wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych. Ponadto odpowiada za techniczną obsługę nieruchomości.

   

  Wszystkie powierzone zadania były dotychczas realizowane przez pracowników sfb terminowo i zawsze z należytą dbałością o szczegóły. Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług i polecamy firmę jako profesjonalnego partnera.

  Optima Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.