• Englishen

  Obsługa techniczna wspólnot mieszkaniowych Warszawa

  Jesteśmy partnerem od obsługi technicznej wspólnot mieszkaniowych – świadczymy profesjonalną pomoc względem naszych kontrahentów z Warszawy. Działamy w oparciu o kompleksową znajomość prawa budowlanego i wymogów technicznych, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dostępowi do najlepszych rozwiązań branżowych jesteśmy gotowi podjąć się obsługi każdego obiektu i współpracy z jego wspólnotą mieszkaniową.

  Naszą pomoc świadczymy względem wszystkich typów budynków, niezależnie od konstrukcji, ilości lokali, przeznaczenia i wieku. Pomagamy w ramach organizacji i wykonywania przeglądów technicznych, prac konserwacyjnych, obsługi technicznej. Świadczymy także pomoc dopasowaną do indywidualnych potrzeb konkretnej nieruchomości, uwzględniając indywidualne wytyczne zgłoszone przez wspólnoty mieszkaniowe. Gwarantujemy, że zdołamy pomóc w obsłudze technicznej każdej wspólnoty sięgającej do naszej oferty.

  utrzymanie czystosci

  Kompleksowy serwis techniczny wspólnot mieszkaniowych w Warszawie

  Działamy na terenie Warszawy, niosąc profesjonalną i kompleksową pomoc, w pełni dopasowaną do wymogów każdego otrzymanego zlecenia. Nasz serwis techniczny wspólnot mieszkaniowych obejmuje wszelkie niezbędne do wykonania prace, w tym także nadzór nad sprawnością techniczną całego budynku, jego instalacji, automatyki, obsługiwanych urządzeń. Przeprowadzamy niezbędne badania kontrolne, okresowe przeglądy oraz pomagamy w ramach konserwacji. Działamy zgodnie z fachowymi wytycznymi oraz dostosowanym do niego harmonogramem prac.

   

  Nasz serwis techniczny polecamy szczególnie tym wspólnotom mieszkaniowym z Warszawy, które pragną zabezpieczyć się przed wystąpieniem awarii, usterek oraz innych nieprawidłowości mogących zaburzyć funkcjonowanie budynku oraz jego mieszkańców. Do prawidłowego zrealizowania serwisu technicznego niezbędne są fachowe kwalifikacje, doświadczenie i dostęp do nowoczesnej technologii. Nasza firma dysponuje tymi atutami, dlatego do współpracy zapraszamy wszystkie wspólnoty mieszkaniowe poszukujące solidnego kontrahenta.

  Pomoc w obsłudze technicznej wspólnot mieszkaniowych – nasza oferta

   

  Do współpracy zapraszamy wszystkie wspólnoty mieszkaniowe z Warszawy – jesteśmy gotowi zrealizować serwis techniczny względem wszystkich wymagających tego nieruchomości. Wyróżniają nas najlepsze stawki, przejrzyste zasady współpracy oraz nastawienie na niesienie kompleksowej pomocy. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji o obsłudze technicznej dla wspólnot mieszkaniowych lub rozpoczęcia współpracy!

   

  Pozostałe usługi dla biznesu

  Utrzymanie czystości

  Utrzymanie
  czystości

  Czyszczenie maszynowe

  Czyszczenie
  maszynowe

  Konserwacja ogólnobudowlana

  Konserwacja
  ogólnobudowlana

  Inne usługi

  Inne
  usługi

  Usługi dla klientów indywidualnych

  Zobacz ofertę
  serpico nieruchomosci

  Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję ze współpracy z firmą sfb, która zajmuje się dbaniem o czystość oraz konserwacją ogólnobudowlaną powierzonych nieruchomości na terenie Warszawy. Nasza współpraca z firmą sfb w zakresie zlecanych prac jest bezproblemowa: dzięki łatwemu kontaktowi z firmą szybko udaje się ustalić termin, zakres oraz cenę świadczenia usług. Warto podkreślić wysoką jakość realizowanych zleceń, odpowiadającą proponowanej stawce.

   

  W działaniu firmy z pewnością wyróżnić można indywidualne podejście do kontrahenta i gotowość do realizacji projektów niestandardowych, związanych z różnorodnymi pracami budowlanymi, wykończeniowymi czy elektrycznymi. Życzymy sukcesów, mając nadzieję na dalszą dobrą współpracę.

  Serpico Nieruchomości Sp. z o.o.
  Lach Biernat

  Z przyjemnością informujemy, że z firmą sfb współpracujemy regularnie w zakresie utrzymania czystości w naszej kancelarii, przy ulicy Wareckiej w Warszawie. Firma wzorowo wywiązuje się z ustalonego zakresu zadań, dbając o terminowość i wysoką jakość wykonania usług.

   

  Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu co do naszych potrzeb, podjęta współpraca w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania. Polecamy wybór firmy sfb wszystkim tym, którzy szukają sprawdzonego i rzetelnego partnera do zadbania o porządek w ich miejscu pracy.

  Maciej Lach, Lach Janas Biernat Adwokaci i Radcowie Prawni
  going

  Niniejszym pragnę wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą sfb, której powierzyliśmy prace konserwacyjne w naszym biurze oraz maszynowe czyszczenie wykładzin. Dzięki szerokiej ofercie firmy sfb mogliśmy zlecić opiekę nad bieżącym funkcjonowaniem naszego biura jednemu zleceniobiorcy, co pozytywnie wpłynęło na cenę usług oraz zminimalizowało czas potrzebny do kontaktu z wykonawcami.

   

  Współpracę z firmą sfb uważam za udaną, ponieważ wszystkie zlecane usługi są wykonywane dokładnie i na czas. Plusem powierzenia zlecenia sfb jest indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu udało się ustalić zadowalającą obie strony stawkę i zakres realizowanych prac. Nasza współpraca przebiega bezproblemowo i sprawnie, dlatego z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę sfb jako rzetelnego i godnego zaufania specjalistę w swojej branży.

  Going. Sp. z o.o., grupa Empik
  Going. Sp. z o.o., grupa Empik

  Sfb jest firmą, która na kilku osiedlach mieszkaniowych którymi zarządzamy, dba o regularne sprzątanie oraz czyszczenie wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych. Ponadto odpowiada za techniczną obsługę nieruchomości.

   

  Wszystkie powierzone zadania były dotychczas realizowane przez pracowników sfb terminowo i zawsze z należytą dbałością o szczegóły. Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług i polecamy firmę jako profesjonalnego partnera.

  Optima Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.