• Englishen

  Utrzymanie czystości

  Zachowanie czystości w miejscach, w których przebywamy, to nie tylko kwestia estetyki, ale też pragmatyki i własnego zdrowia!

  utrzymanie czystosci

  Dlaczego warto regularnie sprzątać?

   

  • utrzymanie czystości eliminuje drobnoustroje, a tym samym niweluje przyczyny wielu infekcji,
  • wysprzątane pomieszczenia to przestrzenie bez siedlisk kurzu – stają się przyjazne dla alergików (a według Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, ten typ alergii jest najczęstszy u Polaków!),
  • regularnie sprzątane tereny to miejsca bezpieczne dla ich użytkowników – minimalizują ryzyko wypadków na skutek śliskiej nawierzchni lub pozostawionych śmieci,
  • zadbana przestrzeń robi dobre wrażenie na Twoich klientach — a odpowiednie nastawienie to podstawa owocnej współpracy,
  • uporządkowane przestrzenie sprzyjają skupieniu, a więc i większej wydajności pracowników.

  Jak widać, regularne utrzymywanie czystości leży w interesie każdej osoby zarządzającej jakąś przestrzenią – bez względu na to, czy głównym motywem do sprzątania jest zapewnienie komfortowych i bezpiecznych warunków pracy, przyjemności korzystania z terenów wspólnych czy dobrego wizerunku firmy.

   

  Nie masz czasu lub ochoty, aby zajmować się tym samodzielnie? Napisz do nas i miej temat z głowy!

   

  Dla wygody Klienta i oszczędności czasu możemy też dowieźć środki do sprzątania według indywidualnej wyceny.

   

  Zobacz, jak wyceniamy nasze usługi.

  Sprawdź, jakie miejsca utrzymujemy w czystości

  Osiedla i wspólnoty mieszkaniowe

  Z własnego doświadczenia wiemy, że poziom utrzymania czystości na osiedlach bezpośrednio wpływa na zadowolenie ich mieszkańców oraz dobry wizerunek osiedla.

  Czytaj więcej

  Biura

  Przestrzenie biurowe to z jednej strony wizytówki firm, w których spotykamy się z naszymi kontrahentami, z drugiej zaś to pomieszczenia, w których nasi pracownicy spędzają codziennie długie godziny.

  Czytaj więcej

  Hale i magazyny

  Wielkopowierzchniowe przestrzenie takie jak hale i magazyny to pomieszczenia, wymagające odpowiednich środków i specjalistycznych urządzeń sprzątających.

  Czytaj więcej

  Tereny zewnętrzne

  Osoby zarządzające osiedlami domków, blokami mieszkalnymi bądź terenami miejskimi wiedzą, że podstawowy wymiar zadbania o podległe nam przestrzenie to utrzymanie ich w porządku.

  Czytaj więcej

  Pozostałe

  Nie ma dla nas przestrzeni, z którą sobie nie poradzimy!

  Czytaj więcej

  Pozostałe usługi dla biznesu

  Czyszczenie maszynowe

  Czyszczenie
  maszynowe

  Konserwacja ogólnobudowlana

  Konserwacja
  ogólnobudowlana

  Inne usługi

  Inne
  usługi

  Usługi dla klientów indywidualnych

  Zobacz ofertę
  serpico nieruchomosci

  Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję ze współpracy z firmą sfb, która zajmuje się dbaniem o czystość oraz konserwacją ogólnobudowlaną powierzonych nieruchomości na terenie Warszawy. Nasza współpraca z firmą sfb w zakresie zlecanych prac jest bezproblemowa: dzięki łatwemu kontaktowi z firmą szybko udaje się ustalić termin, zakres oraz cenę świadczenia usług. Warto podkreślić wysoką jakość realizowanych zleceń, odpowiadającą proponowanej stawce.

   

  W działaniu firmy z pewnością wyróżnić można indywidualne podejście do kontrahenta i gotowość do realizacji projektów niestandardowych, związanych z różnorodnymi pracami budowlanymi, wykończeniowymi czy elektrycznymi. Życzymy sukcesów, mając nadzieję na dalszą dobrą współpracę.

  Serpico Nieruchomości Sp. z o.o.
  Lach Biernat

  Z przyjemnością informujemy, że z firmą sfb współpracujemy regularnie w zakresie utrzymania czystości w naszej kancelarii, przy ulicy Wareckiej w Warszawie. Firma wzorowo wywiązuje się z ustalonego zakresu zadań, dbając o terminowość i wysoką jakość wykonania usług.

   

  Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu co do naszych potrzeb, podjęta współpraca w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania. Polecamy wybór firmy sfb wszystkim tym, którzy szukają sprawdzonego i rzetelnego partnera do zadbania o porządek w ich miejscu pracy.

  Maciej Lach, Lach Janas Biernat Adwokaci i Radcowie Prawni
  going

  Niniejszym pragnę wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą sfb, której powierzyliśmy prace konserwacyjne w naszym biurze oraz maszynowe czyszczenie wykładzin. Dzięki szerokiej ofercie firmy sfb mogliśmy zlecić opiekę nad bieżącym funkcjonowaniem naszego biura jednemu zleceniobiorcy, co pozytywnie wpłynęło na cenę usług oraz zminimalizowało czas potrzebny do kontaktu z wykonawcami.

   

  Współpracę z firmą sfb uważam za udaną, ponieważ wszystkie zlecane usługi są wykonywane dokładnie i na czas. Plusem powierzenia zlecenia sfb jest indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu udało się ustalić zadowalającą obie strony stawkę i zakres realizowanych prac. Nasza współpraca przebiega bezproblemowo i sprawnie, dlatego z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę sfb jako rzetelnego i godnego zaufania specjalistę w swojej branży.

  Going. Sp. z o.o., grupa Empik
  Going. Sp. z o.o., grupa Empik

  Sfb jest firmą, która na kilku osiedlach mieszkaniowych którymi zarządzamy, dba o regularne sprzątanie oraz czyszczenie wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych. Ponadto odpowiada za techniczną obsługę nieruchomości.

   

  Wszystkie powierzone zadania były dotychczas realizowane przez pracowników sfb terminowo i zawsze z należytą dbałością o szczegóły. Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług i polecamy firmę jako profesjonalnego partnera.

  Optima Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.