• Englishen

  Utrzymanie czystości

  Profesjonalne sprzątanie biur - Warszawa i okolica

  Przestrzenie biurowe to z jednej strony wizytówki firm, w których spotykamy się z naszymi kontrahentami, z drugiej zaś to pomieszczenia, w których nasi pracownicy spędzają codziennie długie godziny. Gdy nasze biura lśnią czystością, pracownicy lepiej skupiają się na swoich zadaniach oraz unikają chorób i alergii, a nasi klienci od pierwszego kontaktu zyskują dobre zdanie o nas jako o uporządkowanym biznesie.

  Zadbaj o profesjonalny i praktyczny wygląd swojej firmy i skorzystaj z pakietu sprzątania przestrzeni biurowych.

  Dlaczego sprzątanie biura warto powierzyć profesjonalnej firmie?

  Samodzielne utrzymanie czystości w przestrzeniach biurowych wymaga zaangażowania czasu i środków finansowych. Powierzenie tych czynności pracownikom na ogół sprowadza się do bardzo pobieżnych porządków i ogólnego niezadowolenia pracowników, którzy są obarczani dodatkowymi zadaniami w miejscu pracy. Niestety zatrudnienie osób odpowiedzialnych za sprzątanie biura dla większości firm jest zwyczajnie nieopłacalne, w związku z czym firmy bardzo często przez długi czas borykają się z problemem dbania o czystość biur, sal konferencyjnych oraz pozostałych pomieszczeń. Rozwiązaniem tego problemu może być profesjonalne sprzątanie biur przez firmę zewnętrzną. Outsourcing sprzątania pozwala zapewnić wysoki poziom czystości, przy jednoczesnej oszczędności czasu i pieniędzy. Dodatkowym atutem zatrudnienia wyspecjalizowanej firmy jest dostęp do dedykowanych maszyn, urządzeń, technik sprzątania i profesjonalnych środków czyszczących.

  Jako zleceniodawca mamy również wpływ na to, w jakich godzinach będą sprzątane biura. Popularnym w ostatnim czasie jest sprzątanie biur wieczorem. Działanie to nie koliduje z normalną pracą biura, ponieważ wszelkie czynności związane z jego myciem i sprzątaniem rozpoczynają się dopiero po opuszczeniu pomieszczeń przez pracowników.

  Sprzątanie biur – Zakres oferowanych usług

  Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom przedsiębiorstw oferujemy szeroki wachlarz usług czystości.

  W biurach naszych klientów dbamy o:

  • pomieszczenia biurowe,
  • pomieszczenia socjalne i sanitarne,
  • korytarze należące do powierzchni biurowych zleceniodawcy,
  • klatki schodowe i windy należące do pomieszczeń zleceniodawcy.

  W zakres oferowanych usług wchodzi:

  • zamiatanie i mycie podłóg,
  • odkurzanie wykładzin dywanowych,
  • wycieranie kurzu z mebli, parapetów, komputerów itp.,
  • dezynfekcja pomieszczeń kuchennych i sanitarnych,
  • czyszczenie luster, szyb i poręczy,
  • opróżnianie koszy na śmieci,
  • kompleksowe mycie okien,
  • pranie dywanów i wykładzin.

  profesjonalne sprzątanie biur warszawa

  Profesjonalne sprzątanie biur wieczorem – Warszawa

   

  Sprzątanie biur to usługa, którą świadczymy na terenie miasta Warszawa i okolicy. Obsługujemy siedziby firm, biurowce, a także biura wynajmowane w różnych obiektach użytkowych. Charakter zabudowy nie ma dla nas znaczenia. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę każdego biura – od niewielkich przestrzeni biurowych przyległych do zaplecza produkcyjnego firmy, aż po całe piętra w biurowcach. Pracujemy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i dedykowanych środków czystości.

   

  To, co nas wyróżnia to elastyczne podejście do potrzeb i oczekiwań Klienta. Precyzyjny zakres podejmowanych działań ustalamy każdorazowo z Klientem na podstawie jego potrzeb. Indywidualnie też podchodzimy do wyceny każdej ze współprac. Sprawdź, jak wyceniamy nasze usługi.

   

  Współpraca w zakresie utrzymania czystości w biurach może obejmować bieżące utrzymanie porządku, regularne wizyty (np. kilka razy w tygodniu) oraz większe sprzątanie, np. po imprezie firmowej lub remoncie biura. Jesteśmy również otwarci na dostarczanie usług w niestandardowych godzinach, tak aby nie zakłócać normalnego funkcjonowania biura. Sprzątanie biur wieczorem to usługa, którą standardowo posiadamy w naszej ofercie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że współczesny rynek wymaga od firm pracy w różnych godzinach, w związku z czym świadczenie usług czystościowych rano lub popołudniu może utrudniać wykonywanie pracy na poszczególnych stanowiskach. Aby tego uniknąć sprzątamy w późnych godzinach wieczornych. 

   

  Kompleksowe sprzątanie biur Warszawa

   

  Dlaczego warto powierzyć utrzymanie czystości biura profesjonalnej firmie? Samodzielne sprzątanie przestrzeni biurowych wymaga dużego nakładu czasu i środków finansowych. Pracownicy często wykonują tylko powierzchowne porządki, co prowadzi do niezadowolenia z ich dodatkowych obowiązków. Zatrudnienie własnej ekipy sprzątającej dla większości firm nie jest opłacalne, dlatego wiele z nich boryka się z problemem utrzymania czystości przez długi czas. Rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy sprzątającej. Outsourcing sprzątania pozwala osiągnąć wysoki poziom czystości, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze. Dodatkowym atutem jest dostęp do specjalistycznego sprzętu, oraz profesjonalnych środków czyszczących.

   

  Współpraca z nami daje Ci pełną kontrolę nad harmonogramem sprzątania biura. Coraz bardziej popularne jest sprzątanie biur wieczorem, które nie koliduje z normalnym funkcjonowaniem firmy, ponieważ rozpoczyna się po zakończeniu pracy pracowników.

   

  Jako profesjonalna firma sprzątająca obsługujemy biura na terenie Warszawy i okolic. Niezależnie od charakteru zabudowy, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę Twojego biura – od niewielkich przestrzeni po całe piętra.

  Oprócz sprzątania biur oferujemy również sprzątanie powierzchni magazynowych czy obsługę techniczną nieruchomości w Warszawie i okolicach.

   

  Jesteś zainteresowany zleceniem usług sprzątania biura? Szukasz rzetelnej firmy, która zadba o czystość wszystkich powierzchni? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
  Zapytaj o wycenę swojego biura

  Sprawdź, jakie jeszcze miejsca utrzymujemy w czystości

  Osiedla i wspólnoty mieszkaniowe

  Z własnego doświadczenia wiemy, że poziom utrzymania czystości na osiedlach bezpośrednio wpływa na zadowolenie ich mieszkańców oraz dobry wizerunek osiedla.

  Czytaj więcej

  Hale i magazyny

  Wielkopowierzchniowe przestrzenie takie jak hale i magazyny to pomieszczenia, wymagające odpowiednich środków i specjalistycznych urządzeń sprzątających.

  Czytaj więcej

  Tereny zewnętrzne

  Osoby zarządzające osiedlami domków, blokami mieszkalnymi bądź terenami miejskimi wiedzą, że podstawowy wymiar zadbania o podległe nam przestrzenie to utrzymanie ich w porządku.

  Czytaj więcej

  Pozostałe

  Nie ma dla nas przestrzeni, z którą sobie nie poradzimy!

  Czytaj więcej

  Pozostałe usługi dla biznesu

  Czyszczenie maszynowe

  Czyszczenie
  maszynowe

  Konserwacja ogólnobudowlana

  Konserwacja
  ogólnobudowlana

  Inne usługi

  Inne
  usługi

  Usługi dla klientów indywidualnych

  Zobacz ofertę
  serpico nieruchomosci

  Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję ze współpracy z firmą sfb, która zajmuje się dbaniem o czystość oraz konserwacją ogólnobudowlaną powierzonych nieruchomości na terenie Warszawy. Nasza współpraca z firmą sfb w zakresie zlecanych prac jest bezproblemowa: dzięki łatwemu kontaktowi z firmą szybko udaje się ustalić termin, zakres oraz cenę świadczenia usług. Warto podkreślić wysoką jakość realizowanych zleceń, odpowiadającą proponowanej stawce.

   

  W działaniu firmy z pewnością wyróżnić można indywidualne podejście do kontrahenta i gotowość do realizacji projektów niestandardowych, związanych z różnorodnymi pracami budowlanymi, wykończeniowymi czy elektrycznymi. Życzymy sukcesów, mając nadzieję na dalszą dobrą współpracę.

  Serpico Nieruchomości Sp. z o.o.
  Lach Biernat

  Z przyjemnością informujemy, że z firmą sfb współpracujemy regularnie w zakresie utrzymania czystości w naszej kancelarii, przy ulicy Wareckiej w Warszawie. Firma wzorowo wywiązuje się z ustalonego zakresu zadań, dbając o terminowość i wysoką jakość wykonania usług.

   

  Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu co do naszych potrzeb, podjęta współpraca w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania. Polecamy wybór firmy sfb wszystkim tym, którzy szukają sprawdzonego i rzetelnego partnera do zadbania o porządek w ich miejscu pracy.

  Maciej Lach, Lach Janas Biernat Adwokaci i Radcowie Prawni
  going

  Niniejszym pragnę wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą sfb, której powierzyliśmy prace konserwacyjne w naszym biurze oraz maszynowe czyszczenie wykładzin. Dzięki szerokiej ofercie firmy sfb mogliśmy zlecić opiekę nad bieżącym funkcjonowaniem naszego biura jednemu zleceniobiorcy, co pozytywnie wpłynęło na cenę usług oraz zminimalizowało czas potrzebny do kontaktu z wykonawcami.

   

  Współpracę z firmą sfb uważam za udaną, ponieważ wszystkie zlecane usługi są wykonywane dokładnie i na czas. Plusem powierzenia zlecenia sfb jest indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu udało się ustalić zadowalającą obie strony stawkę i zakres realizowanych prac. Nasza współpraca przebiega bezproblemowo i sprawnie, dlatego z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę sfb jako rzetelnego i godnego zaufania specjalistę w swojej branży.

  Going. Sp. z o.o., grupa Empik
  Going. Sp. z o.o., grupa Empik

  Sfb jest firmą, która na kilku osiedlach mieszkaniowych którymi zarządzamy, dba o regularne sprzątanie oraz czyszczenie wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych. Ponadto odpowiada za techniczną obsługę nieruchomości.

   

  Wszystkie powierzone zadania były dotychczas realizowane przez pracowników sfb terminowo i zawsze z należytą dbałością o szczegóły. Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług i polecamy firmę jako profesjonalnego partnera.

  Optima Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.