• Englishen

  Utrzymanie czystości

  Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych Warszawa

  Z własnego doświadczenia wiemy, że poziom utrzymania czystości na osiedlach bezpośrednio wpływa na zadowolenie ich mieszkańców oraz dobry wizerunek osiedla. Jednocześnie utrzymanie czystości i porządku na terenach mieszkalnych jest bardzo trudne i wymaga dużego zaangażowania ze strony zarządu. Dlatego przygotowaliśmy specjalny zestaw usług obejmujących kompleksowe sprzątanie osiedli i wspólnot mieszkaniowych, w ramach którego zapewniamy:

  • mycie klatek schodowych: korzystamy ze środków do dezynfekcji z certyfikatem medycznym,
  • mycie elewacji oraz drzwi wejściowych do budynków,
  • mycie hal garażowych i podziemnych parkingów: dzięki współpracy z firmą Karcher posiadamy specjalistyczny sprzęt, umożliwiający gruntowne i precyzyjne sprzątanie,
  • sprzątanie parkingów zewnętrznych: zamiatanie, usuwanie liści, odśnieżanie (w zależności od pory roku),
  • pielęgnację terenów zielonych: sprzątanie trawników, przycinanie drzew, oferujemy też wsparcie ogrodnika, korzystamy z ekologicznych oprysków do roślin,
  • sprzątanie placów zabaw: wyrzucanie śmieci, mycie urządzeń do zabawy, uzupełnianie piaskownic i zabezpieczenie ich na zimę,
  • odśnieżanie i piaskowanie chodników i alejek: zapewniamy 24-godzinne dyżury.

  sprzątanie wspólnot mieszkaniowych Warszawa

  Powyższe zadania realizujemy z należytą starannością, zgodnie z określonym wcześniej harmonogramem prac. Zakres prac, częstotliwość realizacji poszczególnych usług oraz prace interwencyjne określamy indywidualnie na podstawie rzeczywistych potrzeb wspólnoty lub osiedla. W ten sposób nasi klienci płacą tylko za usługi, z których faktycznie korzystają.

   

  Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych – Dlaczego warto skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej?

   

  Utrzymanie czystości w ramach wspólnoty mieszkaniowej wymaga olbrzymich nakładów czasu i pracy. Dostęp do nowoczesnego sprzętu sprzątającego pozwala znacząco skrócić czas obsługi nieruchomości, jednocześnie zapewniając niezmiennie wysoki standard sprzątania. Profesjonalna firma sprzątająca dysponuje zapleczem sprzętowym umożliwiającym efektywne sprzątanie nieruchomości w relatywnie krótkim czasie, a co za tym idzie w konkurencyjnej cenie. Jednak dostęp do parku maszynowego to nie jedyna zaleta outsourcingu usług sprzątania.

  Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych wymaga utrzymania należytego porządku wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Prace te trzeba wykonywać zgodnie z określonym wcześniej harmonogramem, który wyznacza częstotliwość realizacji poszczególnych zadań. Harmonogram ten powinien uwzględniać zmienność zadań w zależności od zmieniających się pór roku oraz możliwość ustalenia dyżuru w zakresie odśnieżania i piaskowania chodników oraz alejek. Powierzając sprzątanie osiedli i wspólnot mieszkaniowych firmie zewnętrznej zarządcy nie muszą już stanowić pieczy nad harmonogramem sprzątania oraz jego dopasowywaniem do bieżących potrzeb nieruchomości.

   

  Sprzątanie osiedli i wspólnot mieszkaniowych – Warszawa i okolica

   

  Usługi związane ze sprzątaniem osiedli oraz wspólnot mieszkaniowych realizujemy na terenie miasta Warszawa i okolicy. Współpracujemy w tym zakresie zarówno z dużymi osiedlami, jak i niewielkimi wspólnotami. Oferujemy elastyczny zakres usług, co pozwala nam idealnie dopasować obsługę do Państwa potrzeb i możliwości. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem sprzętowym, dzięki czemu pracujemy szybko i sprawnie, a standard świadczonych usług jest bardzo wysoki.

  Oferujemy również między innymi profesjonalne sprzątanie biur w Warszawie i okolicach oraz sprzątanie powierzchni magazynowych.

  Interesuje Państwa zalecenie sprzątania wspólnoty mieszkaniowej? Osiedla? Potrzebujecie stałego wsparcia lub doraźnej pomocy?

  Skorzystaj z naszej firmy sprzątającej już dziś!

   

  Jesteśmy otwarci na dodatkowe propozycje i dopasowanie zakresu usług do Państwa potrzeb. Skontaktuj się z nami lub sprawdź cennik naszych usług!

  Sprawdź, jakie jeszcze miejsca utrzymujemy w czystości

  Biura

  Przestrzenie biurowe to z jednej strony wizytówki firm, w których spotykamy się z naszymi kontrahentami, z drugiej zaś to pomieszczenia, w których nasi pracownicy spędzają codziennie długie godziny.

  Czytaj więcej

  Hale i magazyny

  Wielkopowierzchniowe przestrzenie takie jak hale i magazyny to pomieszczenia, wymagające odpowiednich środków i specjalistycznych urządzeń sprzątających.

  Czytaj więcej

  Tereny zewnętrzne

  Osoby zarządzające osiedlami domków, blokami mieszkalnymi bądź terenami miejskimi wiedzą, że podstawowy wymiar zadbania o podległe nam przestrzenie to utrzymanie ich w porządku.

  Czytaj więcej

  Pozostałe

  Nie ma dla nas przestrzeni, z którą sobie nie poradzimy!

  Czytaj więcej

  Pozostałe usługi dla biznesu

  Czyszczenie maszynowe

  Czyszczenie
  maszynowe

  Konserwacja ogólnobudowlana

  Konserwacja
  ogólnobudowlana

  Inne usługi

  Inne
  usługi

  Usługi dla klientów indywidualnych

  Zobacz ofertę
  serpico nieruchomosci

  Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie i satysfakcję ze współpracy z firmą sfb, która zajmuje się dbaniem o czystość oraz konserwacją ogólnobudowlaną powierzonych nieruchomości na terenie Warszawy. Nasza współpraca z firmą sfb w zakresie zlecanych prac jest bezproblemowa: dzięki łatwemu kontaktowi z firmą szybko udaje się ustalić termin, zakres oraz cenę świadczenia usług. Warto podkreślić wysoką jakość realizowanych zleceń, odpowiadającą proponowanej stawce.

   

  W działaniu firmy z pewnością wyróżnić można indywidualne podejście do kontrahenta i gotowość do realizacji projektów niestandardowych, związanych z różnorodnymi pracami budowlanymi, wykończeniowymi czy elektrycznymi. Życzymy sukcesów, mając nadzieję na dalszą dobrą współpracę.

  Serpico Nieruchomości Sp. z o.o.
  Lach Biernat

  Z przyjemnością informujemy, że z firmą sfb współpracujemy regularnie w zakresie utrzymania czystości w naszej kancelarii, przy ulicy Wareckiej w Warszawie. Firma wzorowo wywiązuje się z ustalonego zakresu zadań, dbając o terminowość i wysoką jakość wykonania usług.

   

  Dzięki dużemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu co do naszych potrzeb, podjęta współpraca w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania. Polecamy wybór firmy sfb wszystkim tym, którzy szukają sprawdzonego i rzetelnego partnera do zadbania o porządek w ich miejscu pracy.

  Maciej Lach, Lach Janas Biernat Adwokaci i Radcowie Prawni
  going

  Niniejszym pragnę wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą sfb, której powierzyliśmy prace konserwacyjne w naszym biurze oraz maszynowe czyszczenie wykładzin. Dzięki szerokiej ofercie firmy sfb mogliśmy zlecić opiekę nad bieżącym funkcjonowaniem naszego biura jednemu zleceniobiorcy, co pozytywnie wpłynęło na cenę usług oraz zminimalizowało czas potrzebny do kontaktu z wykonawcami.

   

  Współpracę z firmą sfb uważam za udaną, ponieważ wszystkie zlecane usługi są wykonywane dokładnie i na czas. Plusem powierzenia zlecenia sfb jest indywidualne podejście do klienta, dzięki czemu udało się ustalić zadowalającą obie strony stawkę i zakres realizowanych prac. Nasza współpraca przebiega bezproblemowo i sprawnie, dlatego z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę sfb jako rzetelnego i godnego zaufania specjalistę w swojej branży.

  Going. Sp. z o.o., grupa Empik
  Going. Sp. z o.o., grupa Empik

  Sfb jest firmą, która na kilku osiedlach mieszkaniowych którymi zarządzamy, dba o regularne sprzątanie oraz czyszczenie wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych. Ponadto odpowiada za techniczną obsługę nieruchomości.

   

  Wszystkie powierzone zadania były dotychczas realizowane przez pracowników sfb terminowo i zawsze z należytą dbałością o szczegóły. Jesteśmy zadowoleni z jakości świadczonych usług i polecamy firmę jako profesjonalnego partnera.

  Optima Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.