• Englishen
  o nas

  Kim jesteśmy?

  Jeśli właśnie zastanawiasz się nad wyborem firmy sprzątającej, pewnie zauważyłeś, że w większości opisów pojawia się duże doświadczenie, wysoka jakość usług czy dbanie o zadowolenie klienta. Jak więc masz wybrać tę, która rzeczywiście odpowie na Twoje potrzeby? Pozwól, że opowiemy Ci krótką historię o tym, dlaczego sami znaleźliśmy się w tej branży.

  Kiedy Leszek kupił swoje własne mieszkanie w Warszawie, zaczął brać czynny udział w życiu wspólnoty osiedla. Burzliwe dyskusje na temat słabej jakości usług związanych z utrzymaniem porządku, pielęgnacji zieleni oraz obsługi konserwacyjnej nie skutkowały oczekiwanymi zmianami. Podczas kolejnej z rozmów w gronie rady mieszkańców, zirytowany usługodawca rzucił: „…to niech pan założy własną firmę i zadba o wszystko”.

  Leszek nie tylko nie zignorował rzuconego na odczepne hasła, ale podjął wyzwanie i tak powstało sfb – firma, świadcząca usługi konserwacji oraz utrzymania czystości dla osiedli, wspólnot mieszkaniowych i firm.

  Oferta, jaką przedstawili Andrzej i Leszek, zaowocowała pierwszym kontraktem ze wspólnotą mieszkaniową, a potem kolejnymi zapytaniami od okolicznych mieszkańców, którzy dostrzegli znaczną różnicę w jakości świadczonych usług.

  Andrzej i Leszek postawili na jakość usług i dobre relacje z mieszkańcami, a Ci, okazując wyraz satysfakcji przekazywali informacje znajomym. Firma rozpoczęła świadczenie usług w innych dzielnicach oraz pobliskich miejscowościach.

  Wraz ze wzrostem zapotrzebowania rozrastała się także firma, do której dołączył Łukasz. Techniczna wiedza Andrzeja, organizacyjne umiejętności i doświadczenie Leszka zaczęły uzupełniać się z biznesowo-marketingowymi zdolnościami Łukasza.

  Oferta sfb zaczęła poszerzać się. Obecnie kompleksowo dbamy o czystość: nie tylko sprzątamy pomieszczenia, ale dbamy również o okoliczne tereny zielone, zajmujemy się czyszczeniem maszynowym elewacji, ogrodzeń, chodników czy podjazdów. Oprócz wspólnot mieszkaniowych nasze usługi kierujemy także do firm oraz klientów indywidualnych. Oferujemy wsparcie z zakresu konserwacji ogólnobudowlanej - możemy zostać firmową lub osiedlową złotą rączką.

  Zakres
  oferowanych
  przez nas usług

  wynika bezpośrednio z potrzeb, jakie zauważyliśmy początkowo we własnym, a później w okolicznych środowiskach. Podczas każdej współpracy kluczowe dla nas jest zadbanie o czystość kompleksowo, by nasi klienci za jednym razem dostali zadbaną przestrzeń — bez konieczności zatrudniania różnego typu fachowców. Cenimy sobie zaufanie, dlatego w sfb zatrudniamy stały zespół rzetelnych pracowników, którzy zatroszczą się nie tylko o czystość, ale i bezpieczeństwo Twoich danych (dokumentów, kodów do alarmów itp.).

  Nasze wartości

  Czyli dlaczego warto wybrać właśnie nas

  W sfb stawiamy na:

  • wysoką jakość
   taką, którą sami chcieliśmy otrzymać,
  • ekologię
   wiemy, jak łączyć efektywne sprzątanie z dbałością o środowisko,
  • terminowość
   bo czas to ten zasób, który wszyscy cenimy najbardziej,
  • indywidualne podejście
   by sprostać oczekiwaniom klientów, zaproponować odpowiedni zakres usług i adekwatnie wycenić każdą współpracę.

  Usługi dla biznesu

  Utrzymanie czystości

  Utrzymanie
  czystości

  Czyszczenie maszynowe

  Czyszczenie
  maszynowe

  Konserwacja ogólnobudowlana

  Konserwacja
  ogólnobudowlana

  Inne usługi

  Inne
  usługi

  Usługi dla klientów indywidualnych

  Zobacz ofertę